Sveiki apsilankę Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo plėtros agentūros interneto portale!

Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo plėtros agentūra (LSVVPA) 1999 m. pradžioje pristatė pirmąjį specializuotą informacinį interneto portalą smulkiems ir vidutiniams verslininkams.

Verslo aplinkos tyrimai rodo, jog viena iš kliūčių, trukdančių sėkmingai plėtoti verslą, yra verslo informacijos trūkumas. Pagrindinė problema – verslo informacija yra gana brangi, todėl dažnai neprieinama verslininkams.

LSVVPA, siekdama padėti pradedantiems verslininkams surasti savo vietą rinkoje, o mažoms ir vidutinėms įmonėms išlikti konkurencinėje kovoje, parengė šį interneto portalą. Panaudodama šiuolaikinę programinę ir techninę įrangą, LSVVPA sukūrė verslo interneto portalą, kuriame sukaupta pagrindinė verslininkus dominanti informacija, pateiktos nuorodos į kitus verslininkams svarbios informacijos šaltinius. Tikimės, kad būtent čia rasite atsakymus į pagrindinius verslo organizavimo ir valdymo klausimus, sužinosite apie teisinius, ekonominius bei informacinius verslo plėtojimo Lietuvoje aspektus.

Interneto portalo rubrikoje “Verslo pradžia” sukaupta informacija pagrindiniais verslininkus dominančiais klausimais, be to, kiekvienoje informacinėje temoje pateikiami atitinkamų institucijų kontaktai, įstatymų ir kitų teisės aktų sąrašai. Nuolat papildomoje Konsultacinių įmonių duomenų bazėje galite rasti informaciją apie daugiau kaip 300 Lietuvoje veikiančių konsultacinių įmonių. LSVVPA portale taip pat gausu informacijos ne tik apie Lietuvos, bet ir viso pasaulio smulkų ir vidutinį verslą.

Skatindama didelių ir mažų bei vidutinių įmonių bendradarbiavimą, LSVVPA 2002 m. birželio mėn. portale įdiegė Internetinę tiekimo biržą, kurioje vidutinės ir didelės įmonės turi galimybę skelbti informaciją apie tai, kokių prekių ir paslaugų joms reikia, mažos įmonės – pateikti informaciją apie gaminamas prekes ir teikiamas paslaugas.

2002 m. pabaigoje interneto portalą papildė nauja rubrika Moterų verslas, skirta verslininkėms bei moterims, kurios domisi galimybėmis pradėti savo verslą. Rubrikoje patiekiama informacija apie moterų verslo skatinimui skirtus projektus, verslininkes vienijančias organizacijas, regioninius moterų informacijos centrus. Kiekvieną mėnesį interneto portale pristatomi nauji sėkmingo meterų verslo pavyzdžiai.

Nuolat didėjantis lankytojų skaičius rodo, kad verslininkai šiame interneto portale randa daug naudingos ir išsamios informacijos. LSVVPA yra atvira pasiūlymams ir idėjoms, todėl mielai atsižvelgsime į Jūsų pasiūlymus ir pageidavimus, sieksime, kad šis interneto portalas taptų pagrindiniu elektroninės verslo informacijos šaltiniu.